szczupak·piekprc的中文意思是什么是什么?

Piekkari的海词问答与网友补充:
Piekkari的相关资料:
相关词典网站:Wyszukiwarka
Polski Zwi?zek W?dkarski ::Zostań cz?onkiem PZW! ::Znajd? Okr?g/Ko?o PZW ::Sk?adka cz?onkowska ::Sk?adka okr?gowa ::Regulamin Amatorskiego Po?owu Ryb - Uwaga, zmiana od 1.01.2016 r.!
Dodaj komentarz.
Razem g?osów: 17895
Dodaj komentarz
u?ytkownicy mog? dodawa? komentarze.
Komentarze
Komentarze (467)
Data dodania:
spining jest super ale panowie z zarz?du zrobili na urlop od p?ywania
Data dodania:
?owie na sp?awik grunt i tak?e spining w zale?no?ci co chce z?owi?
Data dodania:
Metoda gruntowa oraz sp?awik
Data dodania:
...spinning to jest to... to tak jak polowanie..?wietna sprawa..
Data dodania:
Grunt zw?)
Data dodania:
Tylko sp?awik!!!
Data dodania:
Ja lubi? ?owi? na spining oraz sp?awik.
Data dodania:
ja ?owie na ?ywca na spinning na grunt oraz na sp?awik polecam ?owi? na
?ywca na jeziorze bia?ym (kartuskie)
Data dodania:
oprócz tyczki która jest przekleństwem dla normalnych w?dkarzy,?owi? na ni? cwaniacy,zbieracze nagród mog? w?dkowa? wszystkimi metodami.Sp?awik TO_TO, od 50-ciu lat najch?tniej tak w?dkuj? a próbowa?em wszystkich,zawsze z powodzeniem na zawodach w ka?dej kategorii.
Data dodania:
Zgadzam si?-)
Data dodania:
Feeder wymiata
Data dodania:
Spinning czasami ?ywiec poniewa? po?ów szczupaków bardzo lubi? i daje mi to du?o adrenaliny . Od tego sezonu z?apa?em pare
?adnych szczupaków na ?ywca ale to by?o w lato . Na jesieni najlepsze mam efekty na spinning i na razie pozostan? mu wierny !
Data dodania:
Sp?awik, grunt, spinning...
Data dodania:
Data dodania:
najlepszy jest grunt.......
Data dodania:
splawikowa zawsze pierwsza,od dziecka,potem spining,nast?pnie przepi?kne w?dkowanie podlodowe,na koniec mucha-cwaniacy przejeli tyle wody ?e w moich okolicach nie ma ju? gdzie.
Data dodania:
uwielbiam trzy pierwsze
Data dodania:
Uwazam ze najlepsza jest metoda sp?awikowa
Data dodania:
Tylko na metoda gruntowa,ale wypuszczam tylko ryby nie maj?ce wymiaru, reszta l?duje na patelni,zreszt? za to p?ac?...
Data dodania:
od 4 lat jestem zwolennikiem metody gruntowej jestem zapalonym karpiarzem ?owi? metod? na w?os z bezpiecznym klipsem polecam ka?demu kto chce ?owi? du?e karpie oczywi?cie z?ów i wypu??
Data dodania:
Ja wole spining, ale te? uwielbiam grunt. Pozdrawiam.
Data dodania:
ja lubi? na sp?awik i te? na spining
Data dodania:
ja lubi? na sp?awik
Data dodania:
ja lubie grunt,sp?awik i spining
Data dodania:
Ja spinning, ale z dzieciakami na sp?awik lub grunt i jest super gdy tylko jeste?my nad wod? najwa?niejsze by aktywny odpoczynek przynius rado?? bez wzgl?du ile by?o brań!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!
Data dodania:
leyekk. Z przykro?ci? czytam wypowiedzi w?dkarzy, poniewa? w wi?kszo?ci nie tylko s? one ma?o profesjonalne ale przede wszystkim tak straszliwie okaleczaj? nasz pi?kny polski j?zyk, ?e a? strach, i? tylu analfabetów uprawia t? pi?kn? dyscyplin? jak? jest w?dkowanie. W ostatnim siedemdziesi?cioleciu dost?p do nauki by? i jest nadal tak u?atwiony, ?e ?adne usprawiedliwienia o ci??kiej pracy robotnika czy ch?opa nie mog? t?umaczy? takiej straszliwej nieznajomo?ci ortografii i
stylistyki s?owa pisanego. Proponuj? redaktorom portalu nie zamieszcza? wypowiedzi o tylu b??dach jak w tym ci?gu wypowiedzi. Mo?e to co? zmieni , chocia? w?tpi?! Pozdrawiam
Data dodania:
Data dodania:
sp?awikow?
Data dodania:
Mamy kilka rzek górskich w okolicy i kilka fajnych zalewów w których spinning jest fantastyczna przygod?
Data dodania:
federek oczywi?cie ale lubie tak?e spiningiem na szczupaczka porzuca?
Data dodania:
kidy? lubi?em spining ale drapiezników jest ma?o wiec nale?y o nie dba?. nie znaczy to wcale, ?e je zabiera?em ale nie chce promowa? metody. Bo ma?o kto u nas wypuszcza z?owione ryb. Nie mówi?c ju? o takich co zabieraja gatunki w zakazie i niewymiarowe.
Data dodania:
Najbardziej lubi? posiedzie? przy gruntówce.
Data dodania:
Najlepszy sp?awik
Data dodania:
Nie ma to jak spinning niewiadomo co sie z?apie i jak wielkiego i to jest w tym najfajniejsze a przy okazij morzna zrobi? sobie spacer na ?wierzym powietszu z w?dk?.
Data dodania:
Ja lubi? ruch i w?drówki
Data dodania:
tylko karpiarstwo
Data dodania:
karpiowanie to jest to
Data dodania:
witam preferuj? ka?d? metod? ale przyzwyczai?em si? do bacika i to lubi? najbardziej pozdrawiam :)
Data dodania:
Muszka to jest co? pi?knego wi?c muszka na 100%
Data dodania:
WITAM WSZYSTKICH TA S?DA POWINNA BY? POKAZANA DLA G??WNEGO ZARZ?DU PZW KT?RY ZABRONI? PRZEPISAMI W?DKOWANIA METOD? SP?AWIKOW? NA WI?KRZO?CI RZEK G?RSKICH.
Data dodania:
zdecydowanie mucha
Data dodania:
Grunt to dobry grunt
Data dodania:
Ja lubie ?owi? na federa
Data dodania:
Teraz lubi? gruntow? ale najlepsze osi?gni?cia mam na sp?awik
Data dodania:
A ja lubi? spokój.
Data dodania:
Zawsze lubi?em spining i nie zmieniam zdania :D
Data dodania:
?owie zawodowo na tyczke a co za tym idzie na sp?awik. Lubie te? ?apa? podlodowo lecz to tylko w zime:)
Data dodania:
lubie 2 metody sp?awik i spining! :D sp?awik karp 3,5kg a spining 2D
Data dodania:
Lubj? oby dwie metody. Straszne jest tylko to ?e wody s? coraz bardziej zro?ni?te i strasznie opuszczone, nikt o nie nie dba cho? pieni??ki na ten cel s? i to nie a? takie ma?e
Data dodania:
Witam kolegów
W?dkuje niemal wszystkimi metodami, ale ulubion? metod? jest spinning.
Od czasu do czasu zasiadam przy feederach lub bolonce.
Ale spinning najbardziej mnie kr?ci i to z nim przemierzam brzegi rzek :)
Pozdrawiam serdecznie
Koledzy po?amania na taaakiej rybie ! :)
Data dodania:
Metoda gruntowa jak i sp?awikowa to ?wietna zabawa i relaks! Preferuj? obie.
Data dodania:
Sp?awik najcz??ciej ale i grunt jest nie z?y spinning te? czasem si? op?aci ^^
Data dodania:
Sp?awik i ?owienie tyczk? jest na 1 miejscu ale
gruntu i spiningu tez nieraz dobrze spróbowa? :-)
Data dodania:
Wszystkie metody jakie s? na naszych wodach dost?pne s? rewelacyjne.Zawsze preferowa?em sp?awik, grunt, ?ywca, lecz w ostatnim roku spining zdominowa? moje upodobania w?dkarskie....
Data dodania:
Coraz cz??ciej Gruntow?-karpiow? ale i tak sp?awik wymiata...
Bierzcie przyk?ad od naszego mistrza Edmunda Gutkiewicza. xD
Data dodania:
witam wszystkich .wedkuje przewaznie metoda gruntowa oczywiscie splawikuje i spininguje .feder fajna sprawa szczegulnie na rzece .zanety do koszyka sam robie .uzywam wedzisk firmy mikado nigdy mnie zawiodly .polecam akwen odra B R W zalew Prezyce Jaskowice
Data dodania:
spinning i grunt tylko wczesn? wiosn? sp?awik.
Data dodania:
Witam kilka dziesiatek lat juz wedkuje i spróbowale prawie wszystkiego ale nie ma jak sztuczna mucha i krecenie w?asnych muszek
Data dodania:
Witam wszystkich w?dkarzy,jako dziecko i m?odzieniec ?owi?em metod? sp?awikow?,jako doros?y preferuje metode spiningow?,chcia? nie znaczy to , ?e nie ?owie metod? sp?awikow? i gruntow? bo od czasu do czasu to robie.
Data dodania:
Polecam ?apanie na much? troch? kasy wybulicie ale lepsz? efekty
Data dodania:
Czesc wszystkim ! Ja z kolei wedkowalem 17lat tylko metoda splawikowa i gruntowa ,po tym okresie metode spiningowa zaszczepili mi koledzy i od tej pory do dzis (15 lat) preferuje ta metode wedkowania
daje mi ona wiecej zabawy i frajdy Pozdrawiam wszystkich
ktorzy lubia trzymac kija!!:):):)
Data dodania:
Witam:)...Ja uwielbiam w?dkowanie metod? muchow? jak i spinningow?
Pozdrawiam :))
Data dodania:
Uwielbiam spining-zw?aszcza smagania ma?ymi wobkami-ciesz? si? ka?dym dniem w którym mog? "po?azi?"nad rzek? czy po?owi? z ?odzi./Ten sposób w?dkowania dostarcza wci?? nowych doznań i obserwacji /Pisz? jako rasowy spiningista /a nie mi?siarz czy szarpakowiec/nie o ryby najbardziej chodzi a o obcowanie nad wod?.
Zim? no có? je?li jest tylko lód ??/ Hm hm!!!?/I tak to" kólko "si? kr?ci...i latka lec? i lec?.lec?......
Pozdrawiam wszystkich od krótkiego kija
Data dodania:
lubi? wszystkie metody lecz nic nie przebije w?dkowania z pod lodu .to ma?e drganie kiwoka powoduje,?e zapomina si? o mrozie .
Data dodania:
OSOBI?CIE ?OWI? SP?AWIKIEM,
GRUNTEM I SPININGIEM WRZYSTKIE TRZY METODY S? DLA MNIE BARDZO
Data dodania:
Preferowa?em metod? sp?awikow?, do momentu, gdy nie spróbowa?em metody gruntowej. Teraz tylko z gruntu.
Data dodania:
Na wszystko ale polecam gruntówk?
wi?cej jest zabawy jak bierze ryba.
Data dodania:
Polecam grunt i martw? rybk?.
Data dodania:
Poradziliby?cie koledzy na co jest najlepiej sandacza ?owi? bo ja jestem pocz?tkuj?cy i nie za bardzo wiem
Data dodania:
Dla mnie najprzyjemniej jest posiedzie? przy sp?awiku... ale lubi? te? spining
Data dodania:
Data dodania:
spinning !!
Data dodania:
wylocznie spining
Data dodania:
Karpiczki- kula
Data dodania:
Spining tylko on ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Data dodania:
splawki,grunt ,spining,podlodwe czasem morskie
szarpaka zabronic to nie wendkarstwo
Data dodania:
SPINING TO JEST TO!!!
Data dodania:
Lubuje si? w
sp?awiku,poranna zasiadka na klenia i leszczyka Bug to pi?kna rzeka .Z nasz? pomoc? mo?e wróc? dawne rybne czasy.Z?ap i wypu??, wracaj?c do domu dla ?ony kup konserw? rybn?.
Data dodania:
Lubi? metod? gruntow? ;D
ciagle dopracowuje nowe pomys?y i sprawia mi to wielk? frajd? i nsatysfakcje gdy moje starania nagradzane s?) pozdrawiam
Data dodania:
Lubi? sp?awik,ale uwielbiam metod? gruntow?.
Data dodania:
my?l? , ?e sp?awik przetrwa do końca ?wiata i jeden dzień d?u?ej
Data dodania:
Spining, troczek, troling.
Data dodania:
ja preferuje metode gruntow? (ma?a p?oteczka ok.6cm blisko brzegu wieczorkiem) ale nie ukrywam ze z spiningem czsem tez lubie pochodzi?
Data dodania:
Ostatnio zacz??em ?azi? porzece z much? . Fajna sprawa, ajeszcze lepsza gdy wypuszcza si? z?owione rybki.
Data dodania:
grunt ,potem spining i tak jest do teraz lecz bardziej ,moze inaczej, czesciej ostatnio ?owie na boczny trok zaskoczy?a mnie ta metoda swa skutecznoscia.
Data dodania:
Ja ?owi? tylko na "spinning"Sporadycznie wybieram si? na nocn? nasiadówk? z "gruntówk?"
Data dodania:
ja wole splawik i spinig grut to metoda leniwych
Data dodania:
Sp?awik rekreacyjnie, a jak chc? co? z?owi? to spinning.
Data dodania:
spin jest najbardziej pasjonuj?cy, ale sp?awik te? uwielbiam
Data dodania:
SPINIG,GRUNT,SP?AWIK{BAT},trocheMUCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Data dodania:
ulubiona metoda to grunt,ale lubi? ?owi? zw?aszcza zim? na sp?awik,nie jest mi obcy spining
Data dodania:
ulubiona metoda to grunt,ale lubi? ?owi? zw?aszcza zim? na sp?awik,nie jest mi obcy spining
Data dodania:
Tylko mucha!
Data dodania:
sp?awik,spining i grunt
Data dodania:
Sp?awik i tyczka to jest to co lubi?, pozdrawiam.
Data dodania:
Mucha, mucha i jeszcze raz mucha:)
Data dodania:
metod? mieszan? ma si? rozumie? pozdrawiam.
Data dodania:
a ja metod? Sp?awikow? i gruntow?
Data dodania:
sp?awik i spining
Data dodania:
No jasne ?e spinning
Data dodania:
Grunt to grunt!
Data dodania:
moim zdaniem sp?awik jest najlepsza metoda i jak juz to jescze spining
Data dodania:
Dla mnie niema lepszej metody jak gruntowa
Data dodania:
tylko sp?awikowa bo jest najlepsza.
Data dodania:
Preferuj? metod? gruntow? ale z wykorzystaniem drgaj?cej szczytówki jako wska?nika brań.Lubi?em metod? sp?awikow? ale ju? nie widz? sp?awika-nawet obserwacja winkelpikera sprawia mi trudno??.Zim? wol? ciep?e pantofle a morze...no có? lubi? sta?y grunt pod nogami a nie chwiejacy sie pok?ad.
Data dodania:
oczywiste jest ?e sp?awik i spining..........
Data dodania:
oczywiste jest ?e sp?awik i spining..........
Data dodania:
spining i grunt ale i sp?awik dobry zreszt? ka?da metoda dobra jak tylko s? efekty czy? nie tak .Pozdrawiam i ?ycz? po?amań kija przy ka?dej metodzie.
Data dodania:
,,,piekna sprawa ?apanie metoda sp?awikowa i czekanie az sie cos ruszy i wezmie ,,,,,,,cos pieknego
Data dodania:
Wszystko po trochu ale g?ównie sp?awik , grunt i spining.
Data dodania:
Spining i grunt.
Data dodania:
Tylko gruntowa i tylko KARPIE!!!!!!!
Data dodania:
sp?awik, sp?awik i jeszcze raz sp?awik
Data dodania:
Chyba jak wi?kszo?? dzieciaków zaczynaj?cych swoj? przygod? z w?dk? próbuj? najpierw sp?awika i ja podobnie od 28 lat sp?awik jest nieodzownym moim wyposa?eniem, i uwa?am ?e to ?wietna zabawa a przy okazji próba cierpliwo?ci.
Gruntu te? nie unikam cho? wybieram go wtedy gdy nie tylko ryby s? moim celem weekendowych wycieczek nad wod?.
Tak wi?c dementuj?c wybieram SP?AWIK I GRUNT
Data dodania:
Chyba jak wi?kszo?? dzieciaków zaczynaj?cych swoj? przygod? z w?dk? próbuj? najpierw sp?awika i ja podobnie od 28 lat sp?awik jest nieodzownym moim wyposa?eniem, i uwa?am ?e to ?wietna zabawa a przy okazji próba cierpliwo?ci.
Gruntu te? nie unikam cho? wybieram go wtedy gdy nie tylko ryby s? moim celem weekendowych wycieczek nad wod?.
Tak wi?c dementuj?c wybieram SP?AWIK I GRUNT
Data dodania:
Najwi?cej frajdy daje metoda sp?awikowa !!!!!!!!!!
Data dodania:
Najwi?cej emocji daje metoda sp?awikowa !!!!!!!!!
Data dodania:
Oczywi?cie spining on daje najwi?cej adrenaliny.
Data dodania:
Sp?awik.Spining.Grunt
Data dodania:
spining i sp?awik
Data dodania:
ja splawik naj naj lepszy
Data dodania:
Spinning i mucha to metody które praktykuje od 20 lat i tylko te bo daj? wiele adrenaliny .
A przede wszystkim du?o ruch.
Nie lubi? siedzie? w jednym miejscu z w?dk?.
Ale ka?da metoda jest dobra dla w?dkarza która dostarcza satysfakcji.
Data dodania:
Najbardziej lubi? ?owic na drgaj?c? szczytówke nie z koszyczkiem a ze spr??yna
Data dodania:
sp?awik i spining
Data dodania:
Zdecydowanie sp?)
Data dodania:
W?dkowanie z gruntu jest bardziej ekscytuj?ce.
Data dodania:
Oczywiscie Spining i Sp?awik.
Data dodania:
Sp?awi i grunt.
Data dodania:
spining,drgaj?ca końcówka i sp?awik to najlepsze sposoby na ?owienie.
Data dodania:
zdecydowanie splawik najlepsza metoda wedkowania.
Data dodania:
Ka?da metoda ma w sobie to co? co nas ci?gnie nad rzek?,staw,jezioro w?dkuj? wieloma metodami lecz muchowa no có? to jest to co mnie poci?ga,samemu zrobi? muszk? przetestowa? j?,brodz? po wodzie obserwowa? ryby,ptaki,a my jako w?dkarze jeste?my zakochani w tym co lubimy czyli w?dkarstwie.Pozdrawiam szanownych kolegów
Data dodania:
Sp?awik i Federek jak dla mnie nie ma nic lepszego, ale czasem spining. ;p
Data dodania:
TYLKO SPINING DA CI TYLE ADRENALINY !!! ?DANA INNA METODA NIEDA CI TYLE SATSFAKCJI
Data dodania:
Tyczka, tyczka i jeszcze raz tyczka...!!! 7)
Data dodania:
Grunt, spining zale?y od pory roku sp?awik jak jest dobra aktywno?? ryby jak by niepatrze? wedkarstwo to frajda?
Data dodania:
zdecydowanie splawik , to takie koj?ce ?e a? boli !!!
Data dodania:
w tym roku bezapelacyjnie spining,dosc juz zasiadek,czas na ruch ,lata lec?.Pozdrawiam
Data dodania:
spining to metoda aktywna i najbardziej emocjonuj?ca.przyo?yw adrenaliny przy sukcesie jest wielki
Data dodania:
spining zaczynam od czerwca - lipca , do tego czasu sp?awik i grunt :)
Data dodania:
By?a tyczka-teraz,?ódka i spining-pe?ny relaks.
Data dodania:
kusz? w stroju p?etwonurka
Data dodania:
Grunt ,sp?awik czasami blaszka
Data dodania:
grunt...sp?awik...czaswm...spining. POZDRO...
Data dodania:
na sp?awik
ale tesz lubie po?ucaci na blaszke
Data dodania:
metoda sp?awikowa to jest to ,co ma co? w sobie ,wyczekiwanie,czas na rozmy?lanie i czasem mi?e zaskoczenie z niespodziewanego brania.
Data dodania:
splawiczek to jest uciecha.....
Data dodania:
to wszystko zalezy od pory roku metoda gruntowa ok ale i nie pogardzam tez spiningiem czy much?
Data dodania:
zawsze ?api? na sp?awik,ale nie gardze te? drgaj?c? szczytówk?. spinning tylko na jesień pozdrawiam
Data dodania:
szuwarowo- bagiennym spokojnego ?eru i ?ape sobie na
splawiczek
Data dodania:
Moj? metod? jest drgaj?ca szczytówka metoda spokojna ale wymagaj?ca du?ego refleksu i dobrego sprz?tu, g?ównie dobrze wyregulowanego hamulca bo nigdy nie wiadomo jaka ryba we?mie w dzień dobre oczy, a w nocy dzwoneczek lub ?wietlik polecam .
Data dodania:
splawik.......
Data dodania:
nie ma jak odjazd sp?awika pochylonego nad wod? naj piekniejszy widon{czasami koszyczek}
Data dodania:
spinning do czynnego odpoczynku i grunt (spr??ynka) do odpoczynku po ci??kiej pracy.
Data dodania:
Spining fajna sprawa
Data dodania:
splawik i tylko splawik
Data dodania:
NIEMA TO JAK SPINING-AKTYWNIE!CIEKAWIE!...I NIEJEDNOKROTNIE
MOKRO W BUTACH!!!
Data dodania:
ja tez tylko uwielbiam ?owic na spining jest to najcekawsza metoda xDD
Data dodania:
Tylko i wy??cznie SPINNING nie znam bardziej efektywnej metody POLECAM
Data dodania:
ja jestem za gruntów? alez owszem lubie bardzo spiingowac bo zawsze co? wezmie ale z gruntu jak ide ?apa? to zawsze se idzie odpocz?c i jak we?mie to konkret bo nastawia sie na karpia i na du?ego leszcza
Data dodania:
Zdecydowanie spinning z uwagi na przyjemno?? w?drowania z w?dk?.
Data dodania:
Moim skromnym zdaniem, chc?c dobrze ?owi? metod? sp?awikow? i spinningow?, nale?y pozna? w?dkowanie podlodowe. Mam na my?li w?dkarstwo wyczynowe.
Data dodania:
Zdecydowanie splawik
Data dodania:
Ja preferuj? sp?awik ale nie pogardz? równie?-)
Data dodania:
splawik i jeszcze raz splawik
Data dodania:
Zdecydowanie wol? sp?awik i zawody, pó?niej grunt no i spinning.
Data dodania:
Ostatnimi laty zdecydowanie spining. Niema to jak spacer wzd?u? rzeki z kijem
w ?apie :p
Data dodania:
Ja wol? na spining, gdy? u mnie jeszcze na t? metod? idzie cos z?owi?
Data dodania:
Piotrze. Nie po?owa, a 80% jeszcze je?dzi po ryby. Zgadzam si? z wami ch?opaki w 100% :P
Data dodania:
zgadzam sie z Zygmuntem bo polowa wedkarzy nie jezdzi na ryby lecz po ryby i taka jest prawda
Data dodania:
Tak to prawda ma kolega racje w?dkarstwo sp?awikowe czy gruntowe jest dro?sze ni? w?dkarstwo spinningowe ale nie ka?dy lubi chodzi? po ?owisko i polowa? na drapie?nika (szczupak, okoń, sandacz)
ja akurat jak mam ochot? to lowie metoda splawikowa , spinningowa ale przewaznie metoda gruntowa i ta metode preferuje ale uprzedzam iz jest bardzo droga!!
POZDRAWIAM DRODZY KOLEDZY!!!!
Data dodania:
metoda gruntowa
Data dodania:
Preferuj? metod? spiningow?, poniewa? kupno sprz?tu jest tańsze. W dzieciństwach ?owi?em na sp?awik, ale to ju? si? wi?za?o op?atami przyn?t, zan?t oraz robaczków czy jaki? tam innych co? na haczyk.
Pozdrawiam :)
Data dodania:
zaznaczy??m sp?awikow?, bo uwielbiam, ale dlaczego nie mozna by?o zaznaczy? jeszcze jednej, któr? te? uwielbiam - ?owienie z lodu
ja?
Data dodania:
Znowu debilne pomysly zostaly wprowadzone w ?ycie.Zamiast chronic rzek? Bug cz?stymi kontrolami PSR wprowadzono zakaz po?owu na kilkudziesieciu kilometrach rzeki BRAWO panowie dzia?acze .Tylko pami?tajcie wy jeste?cie dla nas a nie odwrotnie
Dawid Prorok
Data dodania:
Na rzece w mojej okolicy nie mo?na ?owi? na sp?awik, wi?c ?owi? na spining i much?. mi to wystarcza.. nie kiedy mo?na ?adne sztuki wyci?gn??.
chodzi w szczególno?ci o pstr?ga potokowego..
jestem m?odym w?dkarzem..
Nie mam sukcesów ale kocham w?dkowa?:)
Zygmunt Senda
Data dodania:
W?dkuj? od czterdziestu lat - g?ównie spining, z roku na rok jest coraz "gorzej" z ryb? i wndkarzami.
Od 1999roku wyje?d?am dw razy do roku na w?dkownie do Szwecji i tam s? RYBY, a to chyba dlatego ?e tam z ?owiska mo?na wzi?? jedn? ryb? drapie?n? na jeden domek,lub ?ódk?, i to spokojnie wystarcza.
Stwiwrdzam ?e w tym KRAJU wody s? "SK?USOWANE" i ryb ju? niema. Od kilku lat wacham si? czy p?aci? sk?adki na PZW. Wody i "w?dkarze" s? niekontrolowani, brak jkiejkolwiek "kultury ?owienia" brud i ba?agan przy stanowiskach, na brzegu i w wodzie.
Bezwzgl?dnie trzeba zacz?? od zmian tych DURNYCH LIMIT?W po?owowych, wymy?lonych jeszcze w PRL.
JEDNA RYBA NA JEDN? ??D?.
LUDZIE JEDNA RYBA I DO DOMU - DO DOMU.
Gwynbleidd
Data dodania:
Ju? teraz z?owi? co? na spinning co cud, a co b?dzie za 5 lat to nie wiem, ale czarno to widz?. U mnie w ma?opolskim bior? jeszcze okonie. Tak to na spina kiep?ciutko. No mo?e jeszcze klenik si? chwyci i szczupaczek, ale to sporadycznie. Szczup?y w tym roku tylko jeden i to taki 15 cm.
Data dodania:
Data dodania:
nasze wody s? zle zarz?dzane w pilicy brak ryb i nikt z tym nic nie robi i z tego co mi wiadomo jest to problem wielu polskich rzek i jezior
Data dodania:
Gdy nie widze czego? na wodzie to dostaje g?upawki
Data dodania:
Dla mnie jedyna s?uszna metoda to spinning albo mucha reszta jest dla mi?siarzy(oczywi?cie nie wszyscy ale na pewno 60%) pozwólmy jeszcze ?owi? pstr?ga na much? z ziemi i inne na w?dk? elektryczn? znie?? dzienne limity to dopiero by by? luzik nie?
Data dodania:
?ywiec na sp?awik lub z gruntu
Data dodania:
rybki s? THE BEST ^^
Data dodania:
szkoda ?e mo?na g?osowa? tylko na jedn? metod? ?owienia,?owi? na sp?awik spinning i z pod lodu a nieraz i z gruntu,my?l? ?e takich w?dkarzy jest wi?cej.To wypacza wyniki sondy.
Data dodania:
metoda podlodowa to jest to: dojd? tam gdzie latem sp?awiorem nie dorzuc?
Data dodania:
wiesz kto? ja wim kto!!
Data dodania:
ja preferuje ró?ne metody po?owu ryb w zale?no?ci jaka ryba bierze i na co jak z grunty to na grunt jak spining to spining a czasem i na doro?k? z lodzi
Data dodania:
ja ogolnie lowie z gruntu ale pasuje mi rownierz spining ostatnio lowilem w wisle w okolicach oswiecimia, po calej nocy lowienia z gruntu nie mialem brania wziolem spining i pare razy zucilem z pradem po ostatnim zucie mialem zaczep po minucie okazalo sie ze to nie zaczep a sum po krutkim holu ryba jest na brzegu miarka wskazuje 94 cm krotka sesja i rybka wraca do wody
Data dodania:
preferuj? metod? sp?awikow?, w róznych wariantach, w zalezno?ci od zbiornika (metoda odleg?o?ciowa) czy te? rzeki, na której ?owi? metod? przep?ywankow? z niewielkim sp?awikiem (kulistym) oraz delikatnym obci??eniem, tak aby zestaw spokojnie, powoli sp?ywa? w dó? rzeki.metoda szczególnie dobra przy ?owieniu brzan i nie tylko.
Z w?dkarskim pozdrowieniem
Data dodania:
Tydzieńtemu zaczai?em si? na w?gorza na czeczeni rzuci?em dwie w?dki i czeka?em i nic nawet niepyknie hak 1 kuty i oczywi?cie dwie rosówki na jeden hak ?owi?em z o?owiu a nie z koszyka i nagle dwa pykni?cia pimpong w góre a po chwili w dó? by?em pewny ?e to jaki? n?dzny okoń ale poczeka?em okol?o minuty przycinam tradycyjnie i siedzi czuje rybe na haku ale co? ma?ego przy brzegu widzae i my?la?em ?e to linek a gdy wyci??em na brzeg zobaczy?em ?e tio jest AMUR mnia? 29cm i wa?y? 0,80kg by?em ?dziwiony i szczen?liwy bo nigdy jeszcze nie wyci?g?em AMURA;-D A jak tam w okolicach GRUZJI ;-D chyba ryby si? potopili bo nic nie s?ycha? ;-D
Data dodania:
Bardzo ch?tnie bym po?owi? w okolicy gruzji hehehe ale wole czeczennie bo co pojade to co? z?apie ostatnio zaczai?em si? na w?gorza a z?apa?em lina 28cm wa?y? 80g a jak tam w okolicach gruzji DAWID mo?e by? co? klikn?? wi?D
Data dodania:
Ja równie? preferuje metode spiningowa.Chodze nad odre i moje zdobycze to boleń 80 cm na rurke,szczupak 75 cm na prywatnych stawach no i z gruntu czasami to klenie mniej wiecej do 50 cm.
Pozdro dla wszystkich w?dkarzy i amatorów;]
Data dodania:
Ja preferuj? metod? spinningow? w tym roku nie by?o najlepiej do tej pory z?owi?em bolenia 65 cm par? szczupaczków kilka okoni i to wszystko nic szczególnego (ryby wróci?]) gdyby nie pora?aj?ce ilo?ci wydry w odrze mo?e wyniki by?]
Data dodania:
Ja preferuj? metod? spinningow? w tym roku nie by?o najlepiej do tej pory z?owi?em bolenia 65 cm par? szczupaczków kilka okoni i to wszystko nic szczególnego (ryby wróci?]) gdyby nie pora?aj?ce ilo?ci wydry w odrze mo?e wyniki by?]
Data dodania:
Z?apa?em 2kg ukleji w 2 godziny
Data dodania:
Data dodania:
na spining sie najlepiej w?dkuje...fajna zabawa
Data dodania:
Kusza ustawa zezwala a pzw nie oco tu chodzo
Data dodania:
CZARNY36
Moze polowisz gdzies w okolicach GD
icgwdfke nuvobkpel
Data dodania:
qstf gluhtmp sjruxeakc jphn crmhkvxlo pfwiqnckm yxfsawvoq
Data dodania:
Z GRUNTU S? NAJPIEKNIEJSZE BRANIA I WIADOME ?E IM G?EBIEJ TYM WI?KSZA RYBA JEST HE HE HE
BY?EM W TAMTYM TYGODNIU NA CZECZENI
NA NOCCE WYCI?G?EM KARPIA 41,5CM I LINA 31CM NA NASTEPNEJ NOCE O GODZ MI?DZY 2 A 3 GODZ. WYCI?G?EM W?GORZA 62 CM WA?Y? 1KG. I KTO MNIE POBIUJE Z AKTUALNO?CIAMI HE HE HE JEDNAK GRUNT KR?LUJE
Data dodania:
ja najbardziej lubie sp?awikow? metode
Data dodania:
mam pytanko czy tylko ja klikam na tym forum
Data dodania:
jednak na czeczeni s? ryby i to du?ego kalibru ka?demu z was ?ycze wyci?gania takich ryb i d?wi?ku sprz?gie?ka bo nie ma nic spanialszego jak w?dkowanie i ci?gni?cie nie ma?ej ryby
Data dodania:
08.082008r BY?EM NA CZECZENI W KALINOWEJ na stanowisku by?em oko?o 10:00 10:30 godz. mnialem zzan?te na leszcza a wybra?em si? na karpia nie s?dzi?em ?e co? z?apie ale poszcz??ci?o mi si?
oko?o godz. 11:00 pierwsze branie na w?dke branie wymarzone przyci?cie super cholowa?em j? a ona ucieka?a bo a? sprz?gie?ko gra?o doci?g?em j? pod sam brzeg widzia?em go to by? karp spokojnie mnia? 60cm by? obok mnie w?dkarz przybieg? mi go pomuc wyci?gn?? lecz podbierakiem nie móg? go si?gn?? brak?o mi 10cm i stopka od podbieraka mi si? z?ama?a ryba mi uciek?a bo dosta?a luzu i si? wypie?a zwin??em wedke r?cznie po chwili branie na drug? branie równie? wymarzone przyci?cie super czu?em go na kiju sprz?g?o równie? gra?o
czu?em ?e jest mniejszy
wyci?g?em go to by? karp mnia? 41cm wa?y? 1.30kg. posiedzia?em jeszcze oko?o 30 minut i pojecha?em do domu ?a?uje ?e musia?em jecha? ale musia?em jecha? do pracy :-(
Data dodania:
?OWIE Z GRUNTU BO JEST JAWYGODNIEJ SKUTECZNIEJ NI? NA INNE SPOSOBY I R?WNIE? PRZYNOSI WIELE EMOCJI PO??W T? METOD?
Data dodania:
?owi?em na koszyk i dawa?em zan?te miodow? i lipa na bia?ego te? lipa na rosówke okoń 5cmm hehehe kukurydza równierz okoń na czerwonego karpik 29cm którego oczywi?cie wypu?ci?em po za tym lipa nawet proteina nie pamog?a
Data dodania:
mam koledzy pytanie nie wiecie kiedy jakiekolwiek
ryby by?y wpuszczane do kalinowej na s?ynn? czeczenie bo co? bra? niechc?
Data dodania:
Ja osobi?cie ?owie z gruntu czasami na spining
Data dodania:
Ja lubi? metode gruntowa. Ostatnio pojechalem na nocke .. By?a godzina 01:20 i nastapilo kilka pukniec spoczatku myslalem ze to kr?p ale po kilku sekundach okazalo p;p walczylem z nim 10minut ale bylo warto :D By? to sandacz ktory mial 7,04kg z dlugosci? 91 cm xDDDD zajebiscie :D
Data dodania:
ja uwielbiam metod? spinningow? bo lobi? ostre pobicie szczupaka, a mym ostatnim sukcesem jest okoń z opadu 35cm i wa?y? 1kg.
Data dodania:
mam pytanie czy na jezioro wielkie kolo Trzciela potrzebne jest dodatkowa oplata
Data dodania:
Metoda boloń?ka
Dlaczego : Uwielbiam walk? w silnym nurcie z leciutki zestawem : )
Data dodania:
ja na sp?awik i spinning ale raczej to pierwsze, bo na ?owisko które najcz??ciej chodz? (praktycznie codziennie) to jedt zakaz na spinning
Data dodania:
Nie ma jak spiining
Danielw?dkarz
Data dodania:
A ja nie preferuje ?adnej z tych metod, podanych powy?ej i dziwie si? ?e nie ma tutaj metody powiechszniowej, wi?kszo?? sukcesów odnios?em, zahaczaj? oko?o pó? kromki na hak i rzucaj?c na wode chleb sie unosi i widze branie bezpo?rednio na przyn?te, a jak chce si? ?owi? w ten sposób w nocy to ?owimy sposobami rzucaja? taki zestaw i zak?adaj?c dzwoneczek b?d? inny sygnalizator brań gruntowych. Do tego lubie wzi?? drug? w?dke i za?uci? na sp?awik
Danielw?dkarz
Data dodania:
A ja nie preferuje ?adnej z tych metod, podanych powy?ej i dziwie si? ?e nie ma tutaj metody powiechszniowej, wi?kszo?? sukcesów odnios?em, zahaczaj? oko?o pó? kromki na hak i rzucaj?c na wode chleb sie unosi i widze branie bezpo?rednio na przyn?te, a jak chce si? ?owi? w ten sposób w nocy to ?owimy sposobami rzucaja? taki zestaw i zak?adaj?c dzwoneczek b?d? inny sygnalizator brań gruntowych
Data dodania:
Je?li nie znasz na pocz?tku ?owiska, to najlepiej ?apa? na blach?:)))
Data dodania:
Bardzo lubi? ?owi? na metod? sp?awikow? poniewa? dla pocz?tkuj?cych to bardzo ?atwo si? nauczy?...Pozdrowienia
Dawid
Data dodania:
Bardzo lubi? ?owi? na metod? sp?awikow? poniewa? dla pocz?tkuj?cych to bardzo ?atwo si? nauczy?...Pozdrowienia
Dawid
Data dodania:
grun to gunt w nocy nie ma przyjemniejszego d?w?ku od dzwonka na szczytówce
Data dodania:
Fajnie jest ?owi? ka?d? metod? je?eli PZW)
Data dodania:
Sp?awik nie ma to jak zabawa " Bcikiem " 6m !! :D
Data dodania:
sp?awik rz?dzi
Data dodania:
namelessvol3
Data dodania:
Metoda gruntowa,najlepiej noc?,to jest co? pi?knego... jedna w?dka z koszykiem w wodzie,druga z ?ywcem,nie ma nic lepszego...
Data dodania:
nie wiem po co op?aca? skladki PZW jak i tak nie chodza i nie kontroluj? :(
PS: okleja to po prostu gów....
lepsza jest ju? wzdr?ga lub p?o?
Data dodania:
Spinning jest aktywn? metod? ?owienia i nie sposób zasn?? podczas ?owienia, pozna? lepiej ?owisko , oraz zrobi? sobie ?adny spacer z w?dk?.
Szczupak2000
Data dodania:
z?apa?em 2kg ukleji
Data dodania:
sp?awik lub grunt czasem ?ywiec uwa?am ?e za ma?o jest kontroli ze strony stra?y rybackiej
Data dodania:
sp?awik,grunt i spining s? najlepsze
bartosz_bak
Data dodania:
Po?owy z Gruntu i Na Spining... Bardzo Du?e emocje:) Serdecznie polecam:)
Data dodania:
Fajnie jest ?owi? ka?d? metod? je?eli PZW)
Data dodania:
Andrzej40 a11
Data dodania:
Ja zaczynam i nie tylko mam nadziej? z?apa? rybk? ale to mnie uspokaja i pozwala zrelaksowa? si? od ?ycia codziennego a tak?e na?yka? si? ?wie?ego powietrza
Data dodania:
tylko spining i szczupaki trzeba je wsztstkie wy?apa?
Data dodania:
najcz??ciej na sp?awik
Data dodania:
najczenciej na spinning
Data dodania:
Ja ?owi? z gruntu i na spinning:)
Data dodania:
grunt to moje ?ycie
Data dodania:
A nie lepiej pr?dem?
Data dodania:
Data dodania:
Witam.
A ja na muche,faza nie lowi, ale zabija wszystko co zyje.
PS.wedkuje 20 lat, 2/3 zycia i widze zmiany jakie fazowcy zrobili na rzece!!!!
Data dodania:
lubi? ?owi? na sp?awik i z gruntu
Data dodania:
jak ja ?owi? na spinning to z?owi? raz a porz?dnie np:szczupaka ok.1kg i to jest ciekawsza metoda ?owienia
kkooozzzaa
Data dodania:
hehehe mozna sie usmiac z komentarzy np z koment Mycha hehe dobre
Data dodania:
Ja lubi? Karbidem.
Jedno bum i rybki do p?tona wrum :)
Data dodania:
ja lubie ?apa? z gruntu
Data dodania:
preferuje na woln? zy?k?
Data dodania:
sp?awikowa i gruntowa jest najlepsza
Data dodania:
spining najlepszy jest.pozdrawiam
Data dodania:
ja preferuje metode gruntow?
Data dodania:
ino na podrywa :)
Data dodania:
MUCHA REWELKA...P.S CZY KTOS M?G?BY W KO?CU PORUSZYC TEMAT JEZ.WOJNOWO-ZACH.KO?O SULECHOWA NALE?ACEGO DO GMINY S?AWA.WOJ.LUBUSKIE.ODKILKU LAT SYSTEMATYCZNIE OD?AWIANA JEST RYBA.G?.LESZCZ w tym roku
SKLADKA POSZ?A 20 Z? W G?R?.A RYBY CORAZ MNIEJ I CORAZ MNIEJSZE OKAZY.JE?ELI TAK ;;TO''NAZWAC..CA?Y SEZON ROZSTAWIONE S? SIECI...I TAK Z ROKU NA ROK....A SPINING TE? ?WIETNA SPRAWA...
Data dodania:
w parze z gruntow?...
Data dodania:
wole metode gruntowa pozwala na prawdziwy relaks i dodaje sporo adrenaliny
Data dodania:
tylko na akumulator i druty
Data dodania:
Na KukuPa?e.
Wrzuca sie kukurydze do wody i czeka, a? ryby si? najedz?, a jak sie najedz? to wyjd? sra?. A jak ju? wyjd? na brzeg to bach pa?? w ?eb i do wora. Moja ulubiona metoda kukurydziana.
Data dodania:
siat? albo wid?ami
Data dodania:
siat? albo wis?ami
Data dodania:
pi?? mechaniczn?
Data dodania:
na pr?d tak z 3 fazy
Data dodania:
Data dodania:
lubie wedkowac metoda gruntowa bo mam spokoj i nie musze caly czas sie patrzec w jedno miejsce
Data dodania:
Ja preferuj? metod? sp?awikow?.
Data dodania:
tylko szarpak
Data dodania:
najcz??ciej to si? ?owi a ja ?owi? na sztuczn? much?
Data dodania:
najcz??ciej ?api? na sp?awik, ale jak jest wietrznie i jest fala to wol? koszyczek i pimpog.rzycz? sukcesów.
Data dodania:
grunt i sp?awik
Data dodania:
witam ?owi? ryby od siedmiu lat moje najwi?ksze sukcesy to dwa drugie miejsca na zawodach wedkarskich moja ulubiona metoda ?owienia ryb to sp?awik pozdrowienia dla prezesa ko?a Brzana
Mateusz.lasocice
Data dodania:
Data dodania:
grunt ,sp?awik i spining w takiej kolejno?ci
Data dodania:
Ja ?api? ryby tylko na sp?awik,poniewa? wtedy wiem kiedy ryba bierze.Nauczy?em si? ?apania ryb metod? sp?awikow? od dziadka i kolegi.?owi? ryby ju? trzy lata i jestem z tego dumny.Pozdrowienia dla wszystkich w?dkarzy z ca?ej Polski i zagranicy.
Data dodania:
sp?awikow?
Data dodania:
tylko sp?D
Data dodania:
tylko splawik
Data dodania:
oczywi?cie ?e sp?awik
Data dodania:
sp?awik oczywi?cie :)
Data dodania:
Gruncik to podstawa nie ma to jak zrelaksowa? sie w oczekiwaniu na d?wi?k sygnalizatora .
Data dodania:
sp?awik i oczywi?cie grunt... najwi?ksze rybki, najwi?ksza frajda...:)
Data dodania:
Tylko sztuczna mucha
Data dodania:
Tylko ci??ki grunt , p?k rosówek ,pijawki , ale przedewszystkim ?ywiec lub trupek minimum 15 CM .W?dkuje od 30 lat tylko na nocki i wy??cznie na ukochanej ODRZE ,Wroc?aw i okolice ( na odcinku od
M. Grunwaldzkiego
w strobe Bajka?u ) Pozdro dla wszyskich moczykijów
Data dodania:
Nie ma jak SP?AWIK.
Sp?awik, sp?awik - tylko sp?awik
Data dodania:
Sp?awik - najprzyjemniejsza metoda
Data dodania:
kachm ?oienie na sp?awikm, ale spinning te? nie jest z?y gdy ci si? nudzi
Data dodania:
Witam ja od pocz?tku stycznia do kwietnia ?owie na sp?awik od kwietnia do maja tylko i wy??czni grunt od maja do czerwca spining i na zywca a reszta sezonu to grunt a jesiania poluje na Sanda?) pozdro ziomy
Data dodania:
?owi? tylko na spining od 2000 roku,czasem ?ywiec,lub trupek z gruntu
Data dodania:
?owi? na sp?awik, ale mam zamiar wybra? si? na spinning.
Data dodania:
Feder zdecydowanie a potem spining- opad
Data dodania:
ja lubie ?apa? na sp?awik ale z gruntu te? jest dobrze.
Data dodania:
Metod? sp?awikow?
Data dodania:
ja ?apie metod? gruntow?, a nast?pna w kolejno?ci jest metoda sp?awikowa
Data dodania:
Od tego sezonu 90% wyczyn czasem zdaza sie polowic na innymi technikami.
Data dodania:
Lubi? ?owi? na sp?awik, ale z gruntu te? nie jest ?le!!!
Data dodania:
Uwielbiam spining nie nudzi sie zawsze mozna zmieniac pozycje i przynety ..
Data dodania:
fajne rybki terz ?owie ale nie takie
Data dodania:
Gruntowa zdecydowanie a nast?pnie sp?awikowa to jest co? dla ludzi którzy lubi? adrenaline a nie monotoni? :p.
Data dodania:
Gruntowa zdecydowanie a nast?pnie sp?awikowa to jest co? dla ludzi którzy lubi? adrenaline a nie monotoni? :p.
Data dodania:
lubie metode gruntow? i spiningow? wole du?e szczuki ale na pocieszenie mog? by? nieco mniejsze
Data dodania:
ja osobi?cie preferuje karpiowanie
"Z?ów i Wypu??"
Data dodania:
Lubi? te? sp?awik jak i spinning. Podczas w?dkowania mo?na si? wspaniale zrelaksowa?.
Data dodania:
Moj? metod? jest metoda
spinningow?
Data dodania:
Uwa?am ?e dla mniej zawansowanych w?dkarzy to spa?awik nie spinining bo to dla wi?cej do?wadczonych!!!!
Data dodania:
Dla mnie spining i feeder to jest co?.
Data dodania:
preferuj? metod? gruntow?-bardzo lubi? ?owi? na feedery polecam
Data dodania:
poza tym preferuje spinig i grut
Data dodania:
oczywi?cie z gruntu, te
drgania szczytówki... co? pi?knego, cho? sp?awik te? ok zreszt? wszystkie metody s? ok dla mnie wa?ne ?eby w?dkowa? :)
Data dodania:
ka?da metoda jest ok ale ja preferuj? kuter i wyprawy na dorsze
Data dodania:
g?ównie grunt - mo?na osiedzie?, odpocz?? i ryba zazwyczaj wi?ksza, ale mam te? ?ódk? i sp?awik si? trafia
artiiiiiiiiii
Data dodania:
radze metode gruntow? na zalew)
Data dodania:
Nie wa?na metoda , wa?na ka?da chwila sp?dzona nad wod?, obcowanie z przyrod?. Tylko to si? liczy.
Data dodania:
czy to sp?awik czy gruntówka wa?ne by posiedziec nad wod?,spining te? jest dobry lecz ja najcz??ciej przesiaduj? i wci?? oczekuj? tego brania co sezon lepszego przy pomocy kija gruntowego...
Data dodania:
Jasne ?e spining bo to prawdziwe w?dkarstwo bez obrazy dla kolów po kiju. Szuka?, znale??, z?apac no i mo?na wypu?ci?. W tym roku próbuj? muchowej zobaczymy mo?e i to mi si? spodoba pozdro.
Data dodania:
metoda sp?awikowa najbardziej przypad?a mi do gustu
Data dodania:
najwygodniej dla strazy by?o zamkni?cie odcinków na których znajduje si? sandacz zamiast cz?strze kontrole lepiej brac pieni?dze za siedzenie jak popilnowa? rzeki
Data dodania:
ujsiwdjdgfedgsx dupajdsiwej
Data dodania:
spining i mucha bo kto raz zlowi? 50taka kropkowańca i z nim powalczy? to trudno to zapomnie? i nie wa?ne czy go zabra? czy wypu?ci?
Data dodania:
Kiedy? lubia?em bardzo spinning, ale ju? mam na karku 70 sezonów i teraz jest to dla mnie zbyt du?o chodzenia. Wol? posiedzie? i poobserwowa? natur?.
Data dodania:
oczywiscie spining
jest to cudowne chodzic szukac ogladac krajobrazy i ?owic piekne okonie ,sandacze,szczupaki itd czuje sie
sam jak drapieznik ktory szuka godnego przeciwnika
Data dodania:
preferuje metode gruntowa
Data dodania:
?owi?, bo to...kocham, a w?dkarstwo to najlepsza rzecz jaka
spotka?a mnie w ?yciu i trwa ponad trzydzie?ci lat...
Data dodania:
ja lubi? metod? : spinningow? , gruntow? i sp?awikow?.
ale najbardziej sp?awik chocia? s? z nim k?opoty na rzece
gdy? cze ba znale?? odpowiednie miejsce do po?owu ale dostarcza wiele rado?ci .
Data dodania:
jak zwykle brak imprez nocnych i gruntowych nic sie niezmienia w pzw
Data dodania:
Ka?da metoda jest dobra gdy si? j? lubi !
Energicznie rozwijaj?cy si? Klub W?dkarski „ Pirania „ podejmie z Wasz? firm? wspó?prac?.
Istniejemy od trzech lat, a 6 miesi?cy temu za?o?yli?my stron? internetow? www.klubpirania.pl , któr? do tej pory odwiedzi?o 15000 osób. Bierzemy udzia? w zawodach w?dkarskich gdzie ch?tnie was zareklamujemy. Mo?emy umie?ci? reklam? Waszej firmy na stronie internetowej itp.
Serdecznie Zapraszamy !
Klub Pirania
Data dodania:
Tylko spinning od kilku lat staram si? startowa? we wszystkich mo?liwych zawodach
Data dodania:
najlepiej spendza si? czas nad wod? z kolegami ada? mrozi piwko nobi piecze karkówke kije sie mocz? i czas nam up?ywa pozdrowienia dla kolegów z relaxu w tarnowie nie zapomnijcie o zawodach 20
04 08 komorów
2 przejazd godzina 8
Data dodania:
zakocha?em si? w dyscyplinie muchowej zapewnia mej osobie maksimum wrarzeń a hol okz?ego pstr?ga na tak nikczemnym kijaszku jakim jest muchuwka to jest to co mnie kr?cim
Data dodania:
w zasadzie ?owi? na trzy sposoby, które przewodz? w ankiecie, a zwi?zane jest to g?ównie z ?owiskiem - Wis?a
S?awek / stetson
Data dodania:
zdecydowanie metoda gruntowa, nocka, piwko...
Data dodania:
hmmm - Federek- nocka - ognisko - browar
marek z tarnowa
Data dodania:
najlepsz sposób na spendzenie wolnego czasu nad wod? to federek sp?awik i zimnny browarek
marek z tarnowa
Data dodania:
najlepszy sposób na spendzenie wolnego czasu to federek i sp?awik i dobry zimnny browarek spotkania nad wod?
Data dodania:
poznalem jaka pszyjemnosc daje
lowienie ta metodo
Data dodania:
Jestem z Wa?brzyskiego u nas brak wiekszego wyboru w?dkowania.Wiec pozoataje grunt aby miec wyniki
Data dodania:
Data dodania:
Data dodania:
Preferuje sp?awikow?
Data dodania:
Wspaniale jest wypoczywa? przy metodzie gruntowej ale i sp?awik ma wiele zalet i to on sprawia ?e lubi? te hobby
Data dodania:
Metoda gruntuwa jest bardzo ciekawa ze wzgl?du na ryby jakie mo?emy z?apa?.
W?dkarz007
Data dodania:
Ja zwykle ?owie metod? sp?awikow? ale skutesznie tez ryby biora na sposub gruntowy
Mieczys?aw
Data dodania:
Metoda gruntowa to bardzo dobry wypoczynek zw?aszcza dla
ludzi w podesz?ym wieku potrzebuj?cych spokoju. Pozdrowienia dla wszystkich w?dkarzy lubi?cych spokój.
Data dodania:
to dobrze ?e sie tym interesujesz
Data dodania:
Uwielbiam dyscyplin? gruntow? ale nie gardz? tak?e dyscyplin? spinningow? ryby to sama frajda w?dkuje od 8 roku ?ycia mam teraz 13 lat ale i tak odnios?em ju? du?e sukcesy w tym kole i tym bardziej kocham te hobby
Data dodania:
Kocham spiningowa? co chwila inne miejsce ciekawe widoki poprostu czynny wypoczynek polecam ka?demu
OCZYWI?CIE ZLAP I WYPU?? W?dkarstwo to sport a nie eliminowanie ryb
Data dodania:
System Drachkovitcha
Data dodania:
lubi? spiningowa? poniewa? metoda ta jest niezwykle aktywna niepozwala si? nudzi? a tak aktywny wypoczynek nad wod? poprawia kondycj? i samopoczucie czasami potrafi? pi?? godz.rzuca? w oczekiwaniu na branie
Data dodania:
lubi? spiningowa? poniewa? metoda ta jest niezwykle aktywna niepozwala si? nudzi? a tak aktywny wypoczynek nad wod? poprawia kondycj? i samopoczucie czasami potrafi? pi?? godz.rzuca? woczekiwaniu na branie
Data dodania:
KORZYSTANIE Z WOD PST?GA I LIPIENIA jest uci?zliwe bo nie ma sk?adki ogólnopolskiej. Nie siedze w jednym miejscu i bardzo boleje nad knieczno?cia sprawdzania ktory kilometr do kogo nalezy i czy porozumienie zawarte , czy op?ata ze sk?adk? dodatkowa czy bez. Moze wreszcie kto? sie nad mucharzami zlituje i wprowadzi ogolnopolskie jasne i proste rozwi?zanie . wiem, ze nie bedzie tanie ale.. mo?e warto.
Data dodania:
Wspania?e brodzenie , a ryba tez ma szanse
Data dodania:
sp?awik jest super
Data dodania:
Ka?da metoda po?owu jest dobra, tylko trzeba umie? j? zastosowa? ja ogólnie preferuj? grunt i spining.
Data dodania:
Preferuje sp?awik.
Data dodania:
Jest super
Data dodania:
na odrze s? najlepsze brania p?oci
Data dodania:
jak dla mnie najleprza metoda to sp?awik ale lubie te? czasem pomacha? blach? czy ?uci? na grunt szczegulnie na rzekach pozdro dla wrzystkich i po?amania kija w nowym sezonie
Data dodania:
spining i grunt dwie najlepsze metody
Data dodania:
Popieram Czesio 1140, mo?e wreszcie dzia?acze wezm? pod uwag? g?osy cz?onków. Np. na Mietkowie wprowadzono
ograniczenie: ?ódk? wolno
wyp?ywa? od 1.07. , czyli p?ac? praktycznie za cztery miesi?ce do listopada bo gdzie? w po?owie listopada
prywatna firma wydobywaj?ca ?wir obni?a gwa?townie
poziom wody aby spychaczami zamiast pog??biarkami
prowadzi? wydobycie. Mo?e Zwi?zek spróbowa?by ograni
czy? ekspansj? tej firmy a takim u?ytkownikom jak ja za
dodatkow? op?at? zezwoli?by na p?ywanie np. od 1.04. Inne ograniczenia mog?yby pozosta? /zakaz podp?ywania
do wysp gdzie gniazduj? ptaki/. Teraz jest tak, ?e wiosn? przy wysokim poziomie wody krzaki ograniczaj? dost?p do wody a wyp?ywa? nie wolno.
Data dodania:
Spinning i grunt to jest to, troch? muchuj?. Najcz??ciej z ?ódki bo nie cierpi? brudu który pozostawiaj? "koledzy w?dkarze" a nie mam ju? niestety zdrowia do wyk?ócania i bijatyk. ?owi? na Mietkowie i G??binowie, czasami na Odrze.
Data dodania:
Najbeardziej lubie metode sp?awikowom g?ownie zestaw skrócony i najlepsza jest rywalizacja na zawodach:)
karolek1967
Data dodania:
Osobi?cie wol? metod? sp?awikow?, gdy? daje to mo?liwo?? wyciszenia si?. Nie jest dla mnie wa?ne czy z?owi? "jak??" ryb?, je?li si? uda to czemu nie. Lubi? posiedzie? w ciszy zdala od miejskiego zgie?ku.
Data dodania:
Data dodania:
MOJA ULUBIONA METODA TO SZARPANIE
Data dodania:
lubie te? spining i ci??ki grunt...chcem zabra? sie za muche
Data dodania:
Moj? ulubion? metod? jest gruncik i sp?awik, a ?owiskiem solina w bieszczadach
przemek1971-71
Data dodania:
Poluj? na pstr?gi spinningiem.Moim ulubionym ?owiskiem jest Wda.
Data dodania:
lubi? spinning poniewa? wol? czynny odpoczyynek
Data dodania:
kazda metoda wedkarstwa ma swoj urok, moja najbardziej ulubiona to spinnig ach nie ma jak drapiezniki ! pozdro!
Data dodania:
tylko spinning.
Data dodania:
mam w?glówki
Data dodania:
ja uwielbiam metode sp?awikow?
Data dodania:
ja najbardziej lubi? metod? sp?awikow?
Data dodania:
A mo?e tak jak spinowców obci??y? dodatkow? op?at? gruncia?y i sp?awikowców i muszkarzy.
Data dodania:
lowie tylko na spining nie ma nic lepszego pozdrawia i polamania kija
Data dodania:
lubie ?owi? na spining duze ryby
Data dodania:
Uwielbiam jak sp?awik zaczyna sie chowa? a wiem,?e to nie jest zaczep ,?wirownie na dolnym ?l?sku -pozdro
Data dodania:
Uwielbiam jak sp?awik zaczyna sie chowa? a wiem,?e to nie jest zaczep ,?wirownie na dolnym ?l?sku -pozdro
Data dodania:
Najbardziej lubi? ?owi? na sining,grunt i sp?awik.
Data dodania:
Moim ulubionym ?owiskiem jest Wis?a. Spinning i gruntówka
na ogó? nie zawodz?. Ryb w mojej ocenie jest coraz wi?cej.
Jako?? wody równie? si? poprawia.
Data dodania:
Od oko?o 7-miu lat niezmiennie spinning.Najcz??ciej j.Mietków ,ale tak?e Odra.Od dwóch lat preferuj? ci??ki spinning z ca?kiem niez?ym wynikiem.
Data dodania:
Metod? splawikow? na jeziorze rajgrodzkim lowi? p?ocie i leszcze. Leszcze po 3-6 kg. Raz wyci?gno?em szczupaka 5kg na sp?awik. Mam 12 lat. Piszcie o swoich okazach.
Data dodania:
niezmiennie od 50 lat lekki sp?awik ( do ok. 2 g ).
Data dodania:
grunt i sp?awik.i do tego zimny browarek , to dopiero wypoczynek,a jak to wszystko zaczyna gra? to jest dopiero jazda.POZDRAWIAM.
Data dodania:
grunt i splawik, to daje mo?liwo?? pe?nego wypoczynku oraz czas do przemy?leń - pe?ny wypas gdy s?ońce d?ugo ?wieci
Data dodania:
spining jest bardziej mobilny, mo?na wi?cej wody obrzuci?
czesio1140
Data dodania:
w zasadzie tylko spininguj? i tym samym w?ciek?y jestem ?e kto? wymy?la idiotyczne zakazy po?owu t? metod? na ca?e 3 miesi?ce !!!!!!przecierz p?ac? za ca?y rok - mo?e wi?cej kontroli a mniej zakazów!!!!!!!!!!!!!
Data dodania:
Spining, grunt i sp?awiczek :) (trolling tez jest ciekawy) pozdrawiam
Data dodania:
spinning to jest najlepsza rzecz na ?wiecie sp?awik to te? fajna rzecz bardzo polecam te metody.Pozdrawiam wszystkich w?dkarzy
Data dodania:
spinning rz?dzi
nie ma jak obrzuci? dobrze jak?? zatoczk?, albo zakole ma?ej rzeczki po kolana w wodzie
JAROSLAW WOZNIAK / GRAB?W LUBUSKIE
Data dodania:
Spiningowanie jest dla aktywnych nie koniecznie szukajacychodrazu wielkiej zdobyczy . Frajde potrafi zrobic 15 cm. okonek
Data dodania:
A wi?c wróci?y "zni?ki". Tylko szkoda, ?e uwzgl?dniono tylko starszych - emerytów. A renci?ci? Maj? renty w tym kraju tyle, ?e kot nap?aka? a wiec sk?adkami w nich!!!
Jak zwykle sk?adki s? dro?sze. Nie op?aca si? legalnie ?owi?-odpoczywa?. Bo z kole chyba Państwo w PZG PZW maj? si? chyba coraz lepiej. Pozdrawiam.
Data dodania:
sp?awik to jest to co tygrysy lubi? najbardziej
Data dodania:
Ta metoda od zawsze mi si? podoba?a , w?dkowa?em wszystkimi metodami , tylko nie próbowa?em pod lodem i na muche
Data dodania:
SP?AWIK ,SPINING & GRUNT to jest to co najlepsze !!! POLECAM !
Data dodania:
Ja bardzo lubi? spinning i du?e ryby na t? metod?;)
ale sp?awik te? mi si?)
Data dodania:
Dlamnie tylko metoda grutowa federek i pikerek to jest super
Data dodania:
ta metoda jest po prostu super,inne si? chowaj?
Data dodania:
Uwielbiam ?owi? z gruntu noc?, nigdy niewiesz jaki potwór z g??bin zaatakuje twoj? przyn?t?.
Data dodania:
Ja jeszcze nie wiem co lubi? :), bo dopiero zda?em egzamin na kart? w?dkarsk?, ale przymierzam si? do sp?awika. Pó?niej zobaczymy...
Data dodania:
czemu tak durzo
Data dodania:
metoda spinningwa jest najlepsza daltego , ?e jest bardzo aktywna i mo?na j? stosowa? prawie wsz?ndzie.
Stanis?aw pietryga
Data dodania:
uwielbiam splawik
Data dodania:
ja uwielbiam sp?awik i spinning xD :)
Data dodania:
SPINING JEST COOL :::::
triggersear
Data dodania:
ja lubie spinning i sp?awik:)
Data dodania:
Lubi? spinning i ?apanie na ?ywca ale coraz cz??ciej daj? si? namówi? na ?apanie batem...
Mateusz Lesko
Data dodania:
Spining jest
dla poczatkujacych najlepszy ale
muchowka jest najlepsza! pozdrawiam
Data dodania:
zaiste spinning,
jakos nigdy mi nie wychodzi zmontowanie zestawu na dane ?owisko
robaczek25
Data dodania:
Ja najbardziej lubi? ?apa? na grunt,sp?awik i spiningowa?...
Data dodania:
Data dodania:
NA pierwszym miejscu jest Grunt a zaraz po nim ukochany spining:D
Data dodania:
Metoda gruntowa pozwala mi na obserwacj? zarówno ca?o?ci akwenu na którym ?owi? oraz przyrody w okó? mnie.
Data dodania:
Nie ma jak to wybra? si? nad wod?, po?wi?ci? czas obserwacji wody i zwierz?tek i wyci?gn?? z samochodu swoj? Muchówk?:D
Data dodania:
wielbiam sp?awikow? ale lubie tak?e gruntow?
Data dodania:
Moj? ulubion? metod? jest sp?awik.Zak?adam na haczyk
po?owe czre?ni i schodz? z nurtem wyszukuj?c ciekawych g??bszych odcinków rzeki.Klenie wypuszczam .?owi? w podgórskich rzekach Ma?opolski.
Data dodania:
?owie krótko ale najbardziej lubie spinning bo branie mo?e nast?pi? w ka?dym momencie .T)
Data dodania:
Jestem m?ody w?dkarze i ?owienie to moje hobby.Najcz??ciej spininguje i ?owie na sp?awik.
Data dodania:
Feeder . Uwielbiam siedzie? i czeka? a? nagle kij zacznie szale? na kraczkach
:D Mam sprzed do spinningu ale nie przepadam za tom metodom poniewa? po krótkim czasie zaczyna mnie nudzi to ci?g?e zwijanie ?y?ki bez jednych efektów mo?liwe ze jakbym si? bardziej przy?o?y? do tej metody to bym si? przekona? ;/ . Ale zaczyna?em od sp?awika i wtedy mi dawa? bardzo du?o rado?ci 
Data dodania:
Podzielam zdanie Giezet /16.01.2008 r./. Wychowanie wynosi si? z domu rodzinnego i nic tego nie zast?pi.
Pozdrawiam
Data dodania:
Coraz trudniej spiningowac na wodach PZW (bzdurne ograniczenia). Natomiast
nie jest to metoda lepsza, czy gorsza od innych. Wa?ne, zeby nie dawac uprawnień barbarzyńcom i innemu mot?ochowi. W?ród posiadaczy kart w?dkarskich s? naprawd? ró?ni ludzie. Jedni s? normalni, a inni ró?ni.
Data dodania:
Odnosz? si? do pytania skierowanego do mnie przez bu?ahaha /15.01.2008 r./ - P?o? wyst?puje wsz?dzie i jest jej w nadmiarze np. j. Narie k/Mor?ga. O drapie?nikach tego nie mo?na powiedzie?. Trzebione s? na pot?g? i s? to niestety szczupaki i sandacze. A odno?nie tej nieszcz?snej p?otki - w tym przypadku nie ma co jej ?a?owa?. I tak stanowi naturalny pokarm dla drapie?ników.
Ponadto wnosi? nale?y, ?e do w?dkowania zabra? si? niedo?wiadczony w?dkarz b?d? na ?owisku w tym czasie by?o inne wa?niejsze zaj?cie ni? pilnowanie kija.
Pozdrawiam wszystkich w?dkarzy
Data dodania:
widzia?em kiedy? na innym jeziorze ja malutka p?otka po?kn??a g??boko wielkiego robaka ...
Andrzeju i co wtedy...?
Co ona czu?a ? Opowiedz nam o tym
bu?ahahahahaa
Data dodania:
Spining, a mo?e trolling. Kaleczenie ryb w imi? nadrz?dnego dobra mija si? z istot? w?dkarstwa. Niegdy? stosowany by? ?ywiec i w pe?ni zaspakaja? potrzeby w?dkarzy. Wymy?lono spining. I co? Z dniem 1 maja trzebi si? szczupaka w ilo?ciach wi?kszych ni? p?o? /liczebnie/.
Przera?aj?ce.
Do?wiadczy?em tego na jeziorze Skolity - gdzie by?y komentarze, ?e Ty tylko z?owi?e? trzy a nie pi?? szczupaków, b?d? wi?cej.
Wydawa? si? by mog?o, ?e drapie?nik to m?dra ryba lecz faktycznie ?atwiej j? z?owi? ni? dorodn? p?o?.
W tym miejscu apeluj? do kolegów w?dkarzy odpó??my sobie drapie?nika a we?my si? za bia?? ryb? /lin, kara?, p?o?, karp/.
Wi?ksza frajda, bo ?owi si? je na zdecydowanie l?ejsze zestawy a nie na plecionki.
Pozdrawiam
Data dodania:
Do kolegów, którzy preferuj? metod? spiningow?. Fajnie jest ale to moim zdaniem jest kaleczenie ryb. ?owi?em to metod? nie raz i zawsze mia?em mieszane uczucia, w szczególno?ci gdy drapie?nik zbyt g??boko po?kn?? przyn?t? i jest nie wymiarowy.
Ciekawe jak Wy by?cie si? czuli.
Pozdrawiam
piotrek wenzel
Data dodania:
moim zdaniem metoda spiningowa jest thebest
Data dodania:
Zdecydowanie Feeder. W?dkowanie bardzo przyjemne bez stresów i na ka?dej wodzie /jezioro, rzeka, kana?, zbiornik zaporowy/.
W tym miejscu stawiam wniosek formalny do w?adz PZW aby na drodze legislacyjnej wymusi?y na naczelnych organach RP aby zbiorniki przep?ywowe by?y wy??cznie zarz?dzane przez PZW. Nie mo?e by? tak, ?e zbiorniki wodne /jeziora/ by?y przys?owiowymi pustyniami.
Przyk?ad jezioro Wad?g k.Olsztyna /500 ha/, zarz?dc? którego jest Gospodarstwo Rybackie ?om?a. Do jeziora tego wp?ywa rzeka Pisa a uchodzi jako rzeka Wadag /dop?y rz. ?yny/.
Woda ta uchodzi?a niegdy? jako eldorado, teraz to jest studnia. A? ?za si? kr?ci co zrobiono z tego jeziora, jest brudna i nie ma w niej ryb.
Data dodania:
morska,spiningowa
Data dodania:
JA wole wedkowac na spining poniewaz trafiaja sie wieksze sztuki i to jest podniecajace
Data dodania:
preferuje ?apanie na sp?awik i na drgaj?c? szczytówka czyli grucik
Data dodania:
ajbardziej lubue ?owi? z gruntu i spiningiem
Data dodania:
Zdecydowanie spinning! ?owi? ju? od kilku lat i wyci?gn??em ju? wiele ?adnych rybek xP
Data dodania:
sp?awik ale gdy idzie zima to lodzik to kocham zawody znajomi mila atmosfera to jest to co tygrysy lobi? najbardziej
mateusz rawa mazowiecka
Data dodania:
ja preferuje spinning poniewa? du?o da sie z?apa? szczególnie w moich miejscach. jest du?y dobór przynent moja ulubiona to blaszka obrotówka L-11
Data dodania:
Najlepiej lubie w?dkowac metod? sp?awikow? poniewaz mozna zrobic zmiane grntu.Wad? moim zdaniem jest musowy
dobór wagi sp?awika do wielko?ci ryby.
Janusz Kostecki
Data dodania:
dlugi czas wedkowalem w polsce
metoda muchowa i dalej uprawiam ten sport w australi podczas ostatniego mojego pobytu w polsce zauwazylem wielkie zmiany in plus w roku 2008 przyjade ichce sprobowac na sanie Janusz
Data dodania:
mam11 lat i ?owie na spining dalatego stawiam na spining
Data dodania:
chyba czas na lód sie wybra?, a pozatym du?e karpie to jest to. niestety w tym sezonie nic nie by?o takie duze. pozdrawiam
Data dodania:
na obecna pore mamy zime i ta metoda jest rewlacja wiadomo zlapac i wypuscic bo drapiezniki sa pod ochrona.
Data dodania:
Wody stoj?ce wcale w zasadzie mnie nie interesuj? ! Tylko rzeki + cieki wodne w których mo?na co? z?apa? . Preferuj? nasz? Kaczaw?,poni?ej wód górskich jest tam ka?da ryba i ró?nych rozmiarów i jestem bardzo
zadowolony z wyników oraz spokoju jaki mo?na tam znale?? bez zgie?ku dzieci, do maksimum puszczanego radia k?pi?cych sie i tylko brakuj?cych stra?ników którzy ograniczyli by k?usownictwo
jakie tam si? szerzy ! sam by?em ?wiadkiem jak na podrywk? 100/100 pobliscy ch?opi ?owili wszystko co wesz?o w tak? siatk? jak mieli ju? worek taki jak od ziemniaków zacz?li si? zbiera? ( w mi?dzyczasie zadzwoni?em na stra? ryback? ale nikt nie odbiera? tel.)spyta?em po co im ta drobnica ! w odpowiedzi us?ysza?em cyt.* ?winie wszystko zjedz?* i co my pojedynczo ?owi?cy mo?emy zrobi? ????
Data dodania:
wole lowic na koszyczek super wyniki
Data dodania:
Uwielbiam metod? sp?awikow? bo to jest chyba pierwsza z metod jakie by?y dawniej a z reszt? nic si? nie równa z siedzeniem i ?owieniem na sp?awik. Spining te? lubie ale jednak nie tak bardzo.
Data dodania:
sp?awikow?
Data dodania:
Uwielbiam ?apa? na spining szczegulnie duze szczupaki!!!!!!!!
Data dodania:
Data dodania:
Witam-preferuj? spining ,du?o adrenaliny przy po?owach pstr?gów
Data dodania:
uwilbiam feeder. szczegolnie nocne letnie zasiadki. nie gardze sp?awikiem, spining szybko mnie nudz, drgajaca szczytowka jest o.k
.pozdrowienia dla wszystkich wedkarzy.wesolych swiat i polamania kija na kapitalnych okazach w nowym roku
Data dodania:
bardzo mi sie bodba spinigowanie
Data dodania:
Uwielbiam feeder, ?owie na rzece Odrze w okolicach Cha?upek-po?udnie. Leszcze olbrzymy, ?adne karpie i p?ociska.
Data dodania:
Spiniong to pasja ?ycia
Data dodania:
spin to jest to te d?ugie kilko godzinne wyprawy wzd?u? rzeki
tak]
Data dodania:
Najcz??ciej ?owie z gruntu. A kocham sandacze i sumy. Troszke ich ju? z?apa?em w zalewie koronowskim. Polecam: www.pzwkoronowo.w8w.p
Data dodania:
Spinning - to jest to! ruch, tyle ciekawych rzeczy nas otacza. a jak ma sie jeszcze do czynienia z ?odzi? to dopiero jest odlot. widzie? miejsca z innego uj?cia, dost?p do niedost?pnych miejsc. Pozdrawiam
Data dodania:
sp?awik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Data dodania:
Sp?awikowa to kontakt w 100%
W?dkarz-Natura
Nic doda? nic uj?? !
Data dodania:
bardzo lubie spinning co prawda kiedys wolalem splawik ale kiedy zlowilem swojego pierwszego szczupaka na spinning to wszystko sie zmienilo teraz mam same wedki spinningowe fajna frajda sobie pochodzic z kijem nawet jak nic sie nie zlowi/Pozdrawiam i polecam wszystkim!!!
Data dodania:
lubie lowic z gruntu mysle ze z lenistwa
drgaj?ca szczytówka
Data dodania:
spinning uwa?am za najciekawsz? metod? ale niestety warunki w mojej okolicy nie s? hmm odpowiednie. dlatego najcz??ciej ?owi? z gruntu. spinningowe igraszki zostawiam sobie na urlopowe wypady:)
Data dodania:
Data dodania:
Najcz??ciej ?owi? z gruntu lecz wiosn? stosuj? metod? sp?awikow? [lepsze efekty] to tyle ?ycz? wszystkim w?dkarzom taaaaaaaaaaakiej ryby w 2008 roku
Krzysztof mosak61
Data dodania:
Lubi? karzd? metod? bylebym wyjecha? na ryby w dodrym towarzystwie.Ale nie ma leprzej metody jak spod LODU.\Mamy prawie zim? i ja naprawd? nie mog? doczeka? si? swoich prze?licznych OKONI .
krzysztof lisiecki
Data dodania:
moim zdaniem proponowa? bym metode sp?awikowom poniewarz morzna przy wendce odpocz?? i morzna ?wietnie sie bawi?
Tomek.Bydgoszcz
Data dodania:
Preferuj? aktywny wypoczynek, dlatego spinning i tylko spinning. To co? jak polowanie. Du?o adrenaliny, krótkie przygotowanie na wypraw?. To jest to, polecam.
Data dodania:
?owie od 4 lat na sp?awik i grunt polecam zbiornik mojego moczu frajery
krzysiektrzebnica
Data dodania:
Zdecydowanie spinning, to jest aktywny wypoczynek
Data dodania:
zdecydowanie gruntow?
Data dodania:
sp?awik jest dla prawdziwych w?dkarzy,mo?na godzinami sie weń wpatrywa?,a bywa tak ?e nie zd??y opa??,zale?y na co si? nastawimy i gdzie jeste?my,liczy si? wypoczynek i relaks
Data dodania:
sp?awik -- mo?na siedzie? i patrze? w niego ,, ale te? mo?na nawet nie odk?ada? w?dki na podpórki
,, zale?y co mamy w wodzie i gdzie ?owimy ,, pozdrawiam ,,
Data dodania:
nie ma nic lepszego jak spinning panowie!
Forum - ostatnio dodane w?tki
Cz?onkowie PZW
Ostatnio komentowane wiadomo?ci
Najaktywniejsi
B?d?c na urlopie w?dkujesz ...
sam z kolegami z ?on? z dzieckiem z dalsz? rodzin?
Na skróty
Copyright &
Realizacja:

我要回帖

更多关于 汉字中文的特点是什么 的文章

 

随机推荐